Języki obce nie są im obce

Gimnazjaliści z naszej szkoły kolejny raz udowodnili, że zdają sobie sprawę z tego, jak cenną i niezbędną umiejętnością w dzisiejszych czasach jest posługiwanie się językiem obcym. Aby sprawdzić swoje umiejętności językowe wystartowali w V Powiatowym Konkursie Języków Obcych i zajęli najwyższe miejsca. W kategorii języka angielskiego pierwsze miejsce w powiecie zajęła Karolina Tomczak, druga była Eliza Hałas, a na piątej pozycji uplasowała się Zuzanna Bartkowiak. Z języka niemieckiego natomiast najlepszy w powiecie okazał się Filip Półtoraczyk, trzecie miejsce zajęła Weronika Kwiecińska, a Paula Nawrocka była siódma.
17 maja w Starostwie Powiatowym w Gostyniu laureaci odebrali dyplomy z podziękowaniami oraz nagrody z rąk Starosty Powiatu Gostyńskiego pana Roberta Marcinkowskiego
Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Języki obce nie są im obce