Przedszkolaki z wizytą w bibliotece szkolnej

28 maja i 4 czerwca bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Piaskach. Tam czekały na nie gimnazjalistki, by zaprosić najmłodszych do wspólnego czytania. Podczas poniedziałkowych spotkań przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści czytanych przez starsze koleżanki. Poznały przygody Elmera i pokolorowały postać słonia w kratkę według własnego pomysłu, zaniepokoiły się losem kotka, który zgubił się w lesie oraz przysłuchiwały się zabawnej historii o tym jak piesek z kotką piekli tort na urodziny. Chętnie i bezbłędnie odpowiadały też na pytania dotyczące treści czytanych książek.
Kolejne spotkania gimnazjalistek z przedszkolakami już we wrześniu.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Przedszkolaki z wizytą w bibliotece szkolnej