I Festyn Rodzinny Oddziałów Przedszkolnych

8 czerwca na boisku ORLIK przy szkole podstawowej w Piaskach odbył się I Festyn Rodzinny Oddziałów Przedszkolnych.
Celem imprezy było zachęcenie rodziców i dzieci do wspólnej zabawy, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu, dobrej zabawy i integracji.
Po serdecznym przywitaniu przystąpiono do rozgrywek sportowych. Rywalizacja podczas wspólnej gry w „dwa ognie" oraz przeciągania liny dostarczyła wszystkim wielu emocji. Dzieci mogły także skorzystać z „parku rozrywki", w którym do dyspozycji miały zjeżdżalnie i dmuchańce. Wiele atrakcji dla najmłodszych przygotowali również druhowie OSP Piaski, którzy m. in. pokazali, jak udzielać pierwszej pomocy podczas wypadku. Wielką atrakcją w ten upalny dzień była woda lejąca się z hydronetek.
Na pikniku nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, kiełbasek z grilla oraz pysznej niespodzianki w postaci czekoladowej fontanny.
Impreza dostarczyła wszystkim dużo radości i satysfakcji, co udało się osiągnąć m.in. dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców.

Jesteś tutaj: Home 2017_2018 I Festyn Rodzinny Oddziałów Przedszkolnych