Pszczółka to wszystkich ludzi przyjaciółka

„Radością Ziemi Święta Góra Pana" - pod takim hasłem odbył się 11. EKOFESTYN na Świętej Górze. Po raz dziesiąty uczniowie i nauczyciele naszej szkoły włączyli się w przygotowanie i prowadzenie festynu. Tematem przewodnim przygotowanych gier i zabaw były pszczoły. Na ich rolę w przyrodzie chcieli zwrócić uwagę zarówno pszczelarze, jak i nasi uczniowie. Nie zabrakło więc gier i zabaw o tematyce związanej z pszczołami. Jak co roku zbierano baterie, promowano hasła ekologiczne, zwracano uwagę na działania, dzięki którym nasze środowisko może być czystsze.
Odbyła się wystawa prac plastycznych uczniów naszej szkoły pt. „Święty Ambroży - patron pszczelarzy". W czasie festynu wręczono także nagrody w konkursie zorganizowanym przez Gminę Piaski - „Po stronie pszczół". Wśród laureatów znaleźli się najmłodsi uczniowie naszej szkoły – przedszkolaki z oddziału Żabek i Biedronek oraz uczniowie klasy 1a, 1b i 2a.

Jesteś tutaj: Home 2017_2018 Pszczółka to wszystkich ludzi przyjaciółka