Uczniowie rozpoczęli letnie wakacje

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Nadszedł czas odpoczynku od sprawdzianów, ławek szkolnych i porannego wstawania. Czas niezwykle radosny dla każdego ucznia, kończący trud wielomiesięcznej nauki. Nim się to jednak stało, ostatniego dnia roku szkolnego uczniowie przybyli do szkoły, by odebrać świadectwa.Tradycyjnie o godzinie 9.00 ze szkołą na dwa miesiące pożegnali się uczniowie klas 1-7 i 2 gimnazjum. O 11.00 nastąpiła uroczystość ukończenia szkoły przez uczniów klas 3 gimnazjum, podczas której nagrodzeni zastali również uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią, napisali najlepiej egzaminy gimnazjalne, odnosili sukcesy sportowe oraz pracowali w wolontariacie. Pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów i życzyła wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetniły występy artystyczne przygotowane przez absolwentów gimnazjum.

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

Jesteś tutaj: Home 2017_2018 Uczniowie rozpoczęli letnie wakacje