List od Królowej Elżbiety II

Pod koniec ubiegłego roku szkolnego naszą szkołę spotkał ogromny zaszczyt. Wtedy jeszcze uczennice, a dziś absolwentki klasy IIIB otrzymały list od królowej Wielkiej Brytanii - Elżbiety II. Jest on odpowiedzią na list, który uczennice napisały wraz z nauczycielką języka angielskiego - panią M. Klapkarek. Wiadomość została wysłana z Buckingham Palace, oficjalnej londyńskiej rezydencji brytyjskich monarchów oraz podpisana przez lady-in-waiting, czyli damę dworu.
List wzbudził ogromne emocje. Jej Wysokość wyraziła wdzięczność za życzenia. Zarówno absolwentki, jak i nauczycielka języka angielskiego podkreślają, że liczyły na odpowiedź, ale nie spodziewały jej się tak szybko. Odpowiedź monarchini sprawiła uczennicom niezwykłą radość oraz z pewnością będzie motywacją do pisania kolejnych listów i nauki języka angielskiego.

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 List od Królowej Elżbiety II