Wyprawa po skarb

26 września uczniowie klas 2a i 2b odwiedzili Nenufar Club w Kościanie. Tam razem z piratami wybrali się w podróż dookoła świata. By odnaleźć skarb, pokonali tunel czasu, w którym czaiły się dinozaury. Następnie dopłynęli do Egiptu, gdzie poznali wynalazki Egipcjan oraz uczyli się czytać hieroglify. Odwiedzili Europę i po zdanym egzaminie zostali pasowani na piratów. Dotarli też do wioski indiańskiej, w której odnaleźli poszukiwany skarb. Po powrocie na przystań dzieci pożegnały się z piratami i udały do restauracji na przyjęcie. Tam, przy wytwornie przygotowanym stole, uczyły się savoir vivre'u . Wszyscy pełni wrażeń wrócili do domu.

Więcej zdjęć TUTAJ


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wyprawa po skarb