Dzień Chłopca w oddziałach przedszkolnych

28 września dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły Dzień Chłopca. Obfitował on w wiele niespodzianek. Niezapomnianym przeżyciem, szczególnie dla chłopców, był trening z trenerem Akademii Reissa. Przedszkolaki z uśmiechem na ustach zawzięcie biegały za piłką oraz wykonywały ćwiczenia ogólnosprawnościowe. Za swe zaangażowanie zebrały wiele pochwał od trenera. Dzieci chętnie uczestniczyły też w kreatywnych zajęciach z wykorzystaniem klocków Lego. Zabawę poprzedziła część teoretyczna, po której najmłodsi zasiedli do budowania. Z klocków konstruowali różne modele aut, samolotów, zwierząt oraz wiele pomysłowych budowli. Zajęcia te sprawiły dzieciom wiele radości. Spotkanie to zostało zorganizowane w ramach projektu „Burza Umysłów - Mobilne Centrum Odkrywania Talentów".

Więcej zdjęć TUTAJ


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Chłopca w oddziałach przedszkolnych