Dzień Chłopca w oddziałach przedszkolnych

28 września dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły Dzień Chłopca. Obfitował on w wiele niespodzianek. Niezapomnianym przeżyciem, szczególnie dla chłopców, był trening z trenerem Akademii Reissa. Przedszkolaki z uśmiechem na ustach zawzięcie biegały za piłką oraz wykonywały ćwiczenia ogólnosprawnościowe. Za swe zaangażowanie zebrały wiele pochwał od trenera. Dzieci chętnie uczestniczyły też w kreatywnych zajęciach z wykorzystaniem klocków Lego. Zabawę poprzedziła część teoretyczna, po której najmłodsi zasiedli do budowania. Z klocków konstruowali różne modele aut, samolotów, zwierząt oraz wiele pomysłowych budowli. Zajęcia te sprawiły dzieciom wiele radości. Spotkanie to zostało zorganizowane w ramach projektu „Burza Umysłów - Mobilne Centrum Odkrywania Talentów".

Więcej zdjęć TUTAJ

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 Dzień Chłopca w oddziałach przedszkolnych