Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

5 października 2018 roku w Gostyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: dziewczynki, chłopcy – rocznik 2006 i młodsi oraz dziewczynki, chłopcy – rocznik 2003-2005. Nasi uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych uplasowali się na wysokich pozycjach. Dziewczęta młodsze i starsze zajęły I miejsce, a starsi chłopcy wywalczyli II miejsce i właśnie te trzy zespoły awansowały do finału wojewódzkiego. Drużyna młodszych chłopców zajęła V miejsce.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, a finalistom życzymy dalszych wysokich miejsc podczas finału w Poznaniu.
W kategorii dziewcząt rocznik 2006 i młodsze wystartowały: Alicja Puślecka, Julia Pietrowska, Martyna Wośkowiak, Małgorzata Michalak, Oliwia Stężycka, Melania Kochan, Paulina Puślecka, Ewa Goluch.
W skład drużyny chłopców rocznik 2006 i młodsi weszli: Oskar Kordus, Maciej Konieczny, Mikołaj Stefaniak, Jakub Berliński, Karol Śląski, Michał Szwałek, Kamil Czajczyński, Radosław Boroński, Norbert Mazurek.
W sztafecie dziewcząt rocznik 2003-2005 biegły: Karolina Bielecka, Magdalena Kosowicz, Ada Naskręt, Bogumiła Wolna, Natalia Karkos, Martyna Naskręt, Ewelina Pawlak, Zofia Płaczkiewicz, Zuzanna Majchrzak, Patrycja Bielecka, Marta Wrona.
Starsi chłopcy wystartowali w składzie: Marcin Dolatowski, Kacper Madej, Kacper Dominiak, Michał Pawlak, Mateusz Kołodziej, Szymon Strugała, Michał Łagoda, Kacper Maleszka, Dawid Szymura, Nicolas Dopierała, Mateusz Walkowiak.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych