Pasowanie uczniów klas I

24 października 2018 r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. W tym wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli ich bliscy. Po powitaniu przez panią dyrektor Danutę Piasecką i wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego oraz szkolnego, uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Potem pani dyrektor pasowała kolejno każde dziecko na ucznia. Następnie uczniowie z każdej klasy zaprezentowali przygotowaną przez siebie piosenkę. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Więcej zdjęć TUTAJ


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Pasowanie uczniów klas I