100 lat Niepodległej

26 października w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski. 16 uczniów klas II i III wyłonionych wcześniej w klasowych eliminacjach zaprezentowało wiersze znanych polskich pisarzy. Tematyka recytowanych utworów nawiązywała do szeroko pojętego patriotyzmu i historii naszego kraju. Celem konkursu było rozbudzanie, wzmocnienie poczucia tożsamości i dumy narodowej, wprowadzenie uczniów w świat wartości patriotycznych, aktywny udział w życiu kulturalnym szkoły i środowiska lokalnego oraz promowanie młodych talentów recytatorskich. Po wysłuchaniu poszczególnych recytacji jury wyłoniło najlepszych recytatorów. W kategorii klas drugich I miejsce zdobył Igor Frąckowiak, II miejsce Maja Marek , III miejsce Maria Grabowska. W kategorii klas trzecich I miejsce zajął Oliwier Łagoda, II miejsce Natasza Adamska, III miejsce Antoni Pikulski.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 100 lat Niepodległej