Szkolne eliminacje do XVII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Kaspra Miaskowskiego

13 listopada odbyły się szkolne eliminacje do XVII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Kaspra Miaskowskiego. Wzięło w nich udział 16 uczniów naszej szkoły. Komisja konkursowa oceniała interpretację tekstu, dykcję, kulturę słowa oraz ogólne wrażenie artystyczne i wyłoniła zwycięzców. Zofia Andrzejczak, uczennica kl. 6a zdobyła I miejsce i to ona będzie reprezentowała naszą szkołę w finale konkursu. II miejsce otrzymała Amelia Szafraniak z kl. 6c, a III Oliwier Łagoda z kl.3b.
Gratulujemy!


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szkolne eliminacje do XVII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Kaspra Miaskowskiego