Pasowanie na przedszkolaka

W piątek 16 listopada odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w trakcie której starszaki zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód tego, jak dużo już potrafią. Po tej części dzieci złożyły ślubowanie, w czasie którego obiecały zgodnie się bawić, słuchać pani, pomagać młodszym, a co najważniejsze być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Pasowanie na przedszkolaka