Szachowe rozgrywki

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Szachach w Pleszewie. W turnieju uczestniczyły 372 osoby, które rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych. 21 listopada w kategorii uczniów młodszych naszą szkołę reprezentowali: Maja Hałas 5b, Krystian Łagódka 5a, Hanna Komorniczak 6b, Wiktoria Szczepaniak 5b i Wiktor Woch 5b, natomiast w rozgrywkach odbywających się 28 listopada wzięli udział starsi uczniowie: Marcin Dolatowski 3B, Jakub Gorwa 3B, Paweł Grzegorzewski 8c, Jan Konieczny 8b, Joanna Nowacka 8c oraz Maria Olejniczak 8c. Poziom był bardzo wysoki, dlatego tym bardziej gratulujemy naszym uczniom odwagi wzięcia udziału w tak poważnym wydarzeniu i życzymy sukcesów w kolejnych szachowych rozgrywkach.
Nie ulega wątpliwości, że szachy odgrywają istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności wykorzystywanych przez człowieka w ciągu całego życia, dlatego uczniów, którzy chcieliby poszerzać swoje umiejętności szachowe zapraszamy do sali 1/14 w długą przerwę (w poniedziałki uczniowie klas IV-VI, w piątki uczniowie klas VII – VIII oraz gimnazjum).


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szachowe rozgrywki