III Szkolny Przegląd Umiejętności i Uzdolnień

W środę 5 grudnia odbył się już po raz trzeci Przegląd Umiejętności i Uzdolnień dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczniowie w grupach zróżnicowanych wiekowo rywalizowali w czterech konkurencjach: dekorowanie i przygotowywanie wigilijnego stołu, przygotowywanie dekoracji świątecznych z papieru, lukrowanie i dekorowanie pierników oraz pierwsza pomoc przy oparzeniach. Uczniowie wykazali się dużą inicjatywą i pomysłowością. Serdecznie gratulujemy umiejętności i życzymy tak wspaniałych pomysłów podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności III Szkolny Przegląd Umiejętności i Uzdolnień