Wielki sukces Szkolnego Koła Wolontariatu

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Wolontariusza dla Szkolnego Koła Wolontariatu był wyjątkowy.
Wolontariusze otrzymali zaproszenie od Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związek Organizacji Pozarządowych na uroczystą galę konkursu „Barwy Wolontariatu", która odbyła się 12 grudnia 2018r. w sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem „Ludzie z sercem na dłoni". Wolontariusze naszej szkoły przeżyli niesamowite chwile, kiedy odbierali na scenie wyróżnienie w kategorii wolontariat szkolny oraz nagrodę w wysokości 1000 zł. Niemal natychmiast powstał pomysł, aby przekazać całą sumę na akcję „Winda dla Mikołaja".
Na zakończenie wydarzenia uczestniczyli w koncercie Kamila Bednarka.

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 Wielki sukces Szkolnego Koła Wolontariatu