Trzecioklasiści uczyli się pływać

Uczniowie klas 3 wzięli udział w projekcie powszechnej nauki pływania „Umiem pływać 2018". Uczyli się pływać, bądź doskonalili swoje umiejętności na gostyńskim basenie. Dzieci, które dopiero rozpoczynały swoją przygodę z pływaniem, pokazały, że nie straszna im woda i bardzo szybko udowodniły, iż stać ich na wiele. Instruktorzy byli pełni podziwu dla umiejących już pływać trzecioklasistów. Była to jedyna grupa projektowa, która od samego początku ćwiczyła na dużym basenie. Za odwagę i zdobyte umiejętności uczniowie otrzymali medale. Wręczyła je pani dyrektor Danuta Piasecka podczas mikołajkowego spotkania w auli szkolnej. Projekt trwał 10 tygodni i co piątek nasi pływacy mogli doskonalić swoje umiejętności. Gratulacje dla zdolnych uczniów!

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 Trzecioklasiści uczyli się pływać