„Dobrze Cię widzieć”

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Bezpieczna Droga", która odbywa się w ramach projektu „Dobrze Cię widzieć". Jej celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. W ramach projektu każde dziecko zostanie wyposażone w kamizelkę odblaskową. 11 marca uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej jako pierwsi zostali obdarowani nowymi kamizelkami. Zanim jednak je odebrali, obejrzeli krótki apel na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który przygotowała klasa 2c. Zapoznali się też spotem oraz filmami animowanymi powstałymi na potrzeby kampanii, wskazującymi na prawidłowe zachowanie się pieszych na drodze oraz podkreślającymi wagę bycia widocznym dzięki kamizelkom odblaskowym. Po obejrzeniu krótkich animacji, uczniowie wysłuchali komentarza policjanta.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności „Dobrze Cię widzieć”