Było radośnie i ekologicznie

1 maja mszą świętą rozpoczął się 12 EKO FESTYN na Świętej Górze. W tym roku odbył się pod hasłem „Błogosławiona Ziemia".
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły po raz kolejny zaangażowali się w przygotowanie i prowadzenie festynu. Jak co roku zachęcali przybyłych do korzystania ze stanowisk, które oferowały atrakcje dla dzieci: kolorowanki, układanie puzzli, grę w szachy, zabawę „Sprawdź swoją wiedzę", „Podaruj mi skrzydła", balonikowe zwierzątka, wiosenny makijaż. Prowadzono także zbiórkę zużytych baterii, płyt CD i DVD, telefonów i ładowarek. Uczestniczących w zbiórce obdarowywano sadzonkami kwiatków na przydomowe rabaty oraz torbami wielokrotnego użytku. Nauczyciele wspólnie z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach przygotowali i prowadzili zabawy dla dzieci. Za dobrze wykonane zadania dzieci były nagradzane słodyczami. Na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Było radośnie i ekologicznie.

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 Było radośnie i ekologicznie