W zdrowym ciele zdrowy duch

Uczniowie z klasy 1c przygotowali apel "Ruch to zdrowie". Wierszykami i piosenką zachęcali do zdrowego odżywiania się, dbania o zęby, higienę osobistą. Dziewczynki zaprezentowały ćwiczenia z obręczami przy muzyce. Chłopcy pokazali ćwiczenia z piłkami. Uczniowie z klas pierwszych i drugich otrzymali dyplomy ukończenia Kursu Niesamowitego Świata Higieny Jamy Ustnej. W hali sportowej odbył się mecz towarzyski chłopców z klas pierwszych. Dziewczynki wykonały plakaty promujące zdrowy styl życia. Klasy drugie rozwiązywały quiz o zdrowiu. Pracowały na tabletach.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności W zdrowym ciele zdrowy duch