Übung macht den Meister…

Nasi uczniowie chętnie biorą udział w konkursach językowych. Odnoszą też w nich sukcesy. Mieli ku temu okazję 30 maja 2019 r. podczas VI Powiatowego Konkursu Języków Obcych, który odbył się w ZSZ w Gostyniu. W kategorii język niemiecki Filip Półtoraczyk z klasy 3C zajął 2 miejsce i 6 czerwca z rąk Starosty Powiatu Gostyńskiego odebrał nagrodę.
Z kolei 7 czerwca uczniowie klas 3 gimnazjum oraz klas 8 pojechali do Krobi sprawdzić swoją wiedzę w VII Konkursie Języka Niemieckiego i Angielskiego dla klas trzecich gimnazjum oraz klas ósmych szkół podstawowych. I tu również odnieśli sukcesy w kategorii język niemiecki. Filip Półtoraczyk z 3C zajął 1 miejsce, a Paula Nawrocka z 3B 2 miejsce.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Übung macht den Meister…