Kolejny rok szkolny za nami

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Czas niezwykle radosny dla każdego ucznia, kończący trud wielomiesięcznej nauki. Nim się to jednak stało, w środę uczniowie przybyli do szkoły, by odebrać świadectwa. O godzinie 9.00 ze szkołą na dwa miesiące pożegnali się uczniowie klas 1-7. O 11.00 nastąpiła uroczystość ukończenia szkoły przez uczniów klas 8 oraz klas 3 gimnazjum, podczas której nagrodzeni zastali uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią, napisali najlepiej egzaminy, odnosili sukcesy sportowe oraz pracowali w wolontariacie. Zaproszeni goście gratulowali sukcesów i życzyli absolwentom dostania się do wybranych szkół. Pani dyrektor, zwracając się do wszystkich uczniów, zachęcała do wytyczania sobie ambitnych celów i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń. Uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetnił występ artystyczny przygotowany przez absolwentów naszej szkoły.

Więcej zdjęć TUTAJ


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Kolejny rok szkolny za nami