Font Size

Cpanel

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Nieprzypadkowo przedszkolaki udały się 4 listopada do Biblioteki Publicznej w Piaskach, aby wspólnie z paniami bibliotekarkami obchodzić ten ważny dla każdego dziecka dzień. Chętne dzieci przebrały się za ulubioną postać z dowolnej bajki. Nie zabrakło więc: księżniczek, Elzy, Boba Budowniczego, Kota w butach, Pszczółki Mai i wielu innych bajkowych postaci. Podczas spotkania pani bibliotekarka przeczytała dzieciom bajkę pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Później były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, dzieci rozwiązywały zagadki oraz rozpoznawały bajkę po rekwizycie. Przedszkolaki bardzo dobrze znają bajki i doskonale radziły sobie z zadaniami. Spotkanie w serdecznej atmosferze przyniosło wiele miłych wrażeń.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek