Karatecy UKS SHODAN PIASKI rozwijają się i walczą medalowo

Młodzi karatecy UKS SHODAN PIASKI po raz kolejny stanęli 16 listopada do walki o medale w karate olimpijskim WKF podczas XVII ZDUNY KARATE CUP 2019 ,, O Puchar Burmistrza Zdun". Na tatami stanęła cała czołówka – 25 klubów z Wielkopolski oraz województw ościennych. Do walki przystąpiło 251 karateków w wieku od 6 do 60 lat – od dzieci początkujących do Mastersów. Dla kilku zawodników z naszej szkoły był to pierwszy start i jakże udany, bo medalowy. Klub cały czas się rozwija. Rośnie liczba trenujących, którzy stale podnoszą umiejętności indywidualne, ruchowe i psychiczne, a przede wszystkim odnoszą sukcesy w rywalizacji sportowej w kraju i za granicą.
Jeśli ktoś chce bliżej poznać karate, w każdej chwili może dołączyć do drużyny – wystarczy przyjść na trening.
Nasze sukcesy:
Złote medale
Kata drużynowe do 9 lat - Natasza Adamska, Aleksandra Adamska z kol. Martą
Kata drużynowe 10-13 lat - Zuzanna Szymańska z koleżankami spoza szkoły
Kata Masters - Jarosław Adamski
Brązowe medale
Kata drużynowe - Magdalena Małecka, Jonasz Borowczyk
Kata ind. 7 lat i mł - Aleksandra Adamska
Kata ind 8/9 lat - Natasza Adamska
Kata ind 10/11 lat - Zuzanna Szymańska
Kata ind. Początkujący 9 lat - Kacper Zboralski
Wszystkim gratulujemy dobrej postawy i walki.

Jesteś tutaj: Home 2019_2020 Karatecy UKS SHODAN PIASKI rozwijają się i walczą medalowo