Niecodzienne wyróżnienie

Amelia Szafraniak - uczennica klasy 8c uzyskała po przejściu trzech stopni konkursu tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Informacja o byciu finalistą jest wielkim wyróżnieniem, ponieważ tytuł ten nie wynika tylko z przystąpienia do stopnia finałowego, ale żeby go uzyskać, należało też zdobyć odpowiednią liczbę punktów.

Amelia na każdym etapie konkursu musiała wykazać się olbrzymią wiedzą i umiejętnościami wykraczającymi poza podstawę programową z języka polskiego, wiadomościami dodatkowymi, redagowaniem dłuższych form pisemnych, a także wnikliwą znajomością przeczytanych dwunastu dodatkowych pozycji z literatury, poezji, filmu.

Uczennica systematycznie i sumiennie pracowała, rozwiązując przeróżne ćwiczenia, testy konkursowe, pisząc rozprawki, eseje, charakterystyki... związane z tematem przewodnim konkursu „Bracia, siostry - przyjaciele i... rywale."

Serdecznie gratulujemy Amelii, zdobyta wiedza i doświadczenie na pewno lepiej przygotuje ją do nauki w następnej szkole.

Jesteś tutaj: Home 2020_2021 Niecodzienne wyróżnienie