Font Size

Cpanel

Lekcja biblioteczna

Ile książek jest w bibliotece? Czy biblioteka jest czynna w niedzielę? Na czym polega praca bibliotekarza? Te, i wiele innych pytań, zadali uczniowie klas 3b i 3c, uczestnicząc w lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez panią Agatę Wachowiak w CKiB. Młodzi czytelnicy zobaczyli księgozbiór biblioteki, odwiedzili czytelnię oraz poznali… Kaktusa - bohatera książek o przygodach Matyldy i Skloty. Część uczniów zadeklarowała, że będzie regularnie odwiedzać bibliotekę, nie tylko, by wypożyczyć książki, ale pograć w gry planszowe i spędzić czas z rówieśnikami.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Lekcja biblioteczna