W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale!

Choć karnawał już za nami, uczniowie klasy 3b i 3c nadal wspominają swoje szkolne bale karnawałowe. Jest to atrakcja długo wyczekiwana przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia możemy wyglądać inaczej niż zwykle, wcielić się w ulubioną postać z bajki, a nawet gry komputerowej. Nie inaczej było więc na klasowych balach karnawałowych. W klasie 3b można było spotkać księżniczki, policjanta, strażaka, a nawet supermankę! Klasa 3c zorganizowała bal o tematyce owocowo- warzywnej, na którym pojawili się m.in. truskawka, winogrono, marchewka... i wielu innych przedstawicieli świata warzyw i owoców. Oprócz tradycyjnego karnawałowego tańca, przy ulubionej muzyce, odbyło się wiele zabaw, które dostarczyły dzieciom sporo pozytywnych wrażeń.

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale!