„Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi”

14 maja klasy II a i II c wybrały się do Teatru Muzycznego w Poznaniu. Dzieci obejrzały musical „Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi". Wesołe Miasteczko! Świat karuzeli! Cyrkowców! Rajdowców! Połykaczy ognia! Muzyków! Piratów! Iluzjonistów! Tancerzy i śpiewaków! To wszystko w jednym przedstawieniu, do którego widzów zaprosił Właściciel Wesołego Miasteczka wraz ze swoimi dziećmi. Drugoklasiści zobaczyli musical, który przypomniał im wiele ważnych informacji: przyczyny większości wypadków drogowych, zachowanie w sytuacji pożaru, symbole narodowe oraz brzmienie i nazwy niektórych instrumentów muzycznych. Mogły posłuchać utworów w różnych stylach muzycznych. Najbardziej jednak zachwycił ich układ taneczny – step w wykonaniu aktorów i dziecięcej grupy „Najzdolniejsze dzieci w Poznaniu". Po spektaklu reżyser zaprosił dzieci na scenę, gdzie mogły na gorąco podzielić się swoimi wrażeniami. Każdy otrzymał dyplom dla aktywnego widza Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2014/2015 2014_2015 „Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi”