Finał Wojewódzki Gimnazjady w Lekkiej Atletyce

29 maja w Poznaniu rozegrany został Finał Gimnazjady w Lekkiej Atletyce. Na stadionie Olimpii młodzież z województwa wielkopolskiego spotkała się, by rywalizować ze sobą. Naszą szkołę reprezentował Hubert Szymczak, który dzięki wcześniejszym, bardo dobrym występom i awansom na szczeblu powiatowym i rejonowym, zakwalifikował się do finału. Hubert zmierzył się z najlepszymi biegaczami na dystansie 1000 m. Owocem tej rywalizacji jest bardzo dobry wynik – Hubert pokonał magiczne 3 minuty. Pobił swój rekord życiowy, który jednocześnie okazał się najlepszym wynikiem w naszej szkole. Na uwagę zasługuje fakt, iż Hubert chodzi obecnie do II klasy gimnazjum, więc ma jeszcze rok na dalszy rozwój w gimnazjum.

Jego wynik na dystansie 1000M to 2.58,68!!!

Gratulujemy tak dobrego występu i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2014/2015 2014_2015 Finał Wojewódzki Gimnazjady w Lekkiej Atletyce