Bezinteresowni, zaangażowani i oddani drugiemu człowiekowi

Tymi słowami możemy opisać naszych gimnazjalistów, Wolontariuszy z Bonifraterskiego Wolontariatu Marysina, którzy 8 grudnia 2015 roku, podczas Gali Wolontariusz Roku Powiatu Gostyńskiego Edmund 2015, odebrali z rąk pana Roberta Marcinowskiego, starosty gostyńskiego, statuetkę - Edmund 2015.
Wolontariusze otrzymali nagrodę w kategorii wolontariat grupowy za podejmowanie działań przez grupę osób wzajemnie uzupełniających się i dbających o ciągłość wykonywania prac społecznych. Zostali też docenieni za umiejętności organizacyjne w planowaniu formy zaangażowania w realizację działań społecznych.
Ich ogromne zaangażowanie w pomoc potrzebującym dostrzegło Radio Elka, które zaprosiło troje naszych uczniów: Anię, Klaudię, Wiktora wraz z osobą kierującą wolontariatem, by opowiedzieli na antenie radia o swojej pracy.
Wszystkim gimnazjalistom pomagającym pacjentom szpitala gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2015/2016 2015_2016 Bezinteresowni, zaangażowani i oddani drugiemu człowiekowi