Font Size

Cpanel

Sukcesów ciąg dalszy…

13.10.2018 roku rozegrany został XII Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kościana. Zawody zgromadziły ponad 250 zawodników z 29 klubów z centralnej i południowej części Polski. Był to kolejny Turniej Rankingowy Wielkopolskiego Okręgowego Związku Karate Olimpijskiego, w którym kolejny raz do walk przystąpili zawodnicy UKS Shodan Piaski i nie zawiedli. Każdy musiał stoczyć i wygrać kilka pojedynków, by móc w końcu powalczyć o medale.
W Kata drużynowym do 9 lat złoty medal kolejny już raz wywalczyły – Zuzanna Szymańska, Natasza Adamska i Aleksandra Adamska, w finale pokonując zawodniczki z Kępna.
Indywidualnie dziewczyny, bo na razie tylko one startują w zawodach, też wywalczyły medale. Najmłodsza, niemająca jeszcze 6 lat, Aleksandra Adamska startowała w Kata indyw. 7 lat i pokazała klasę, wygrywając ze starszymi koleżankami. Przegrała tylko ze zwyciężczynią z Leszna, ostatecznie zdobywając brązowy medal.
W Kata 8 lat Zuzanna oraz Natasza doszły do finału i stoczyły koleżeński pojedynek, w którym tym razem 3:2 wygrała Zuzanna, zdobywając złoty, a Natasza srebrny medal.
W kata 10 lat i starsi kolejny turniej z rzędu Maria Jankowiak wywalcza brązowy medal.
Dziewczynom gratulujemy, życząc, aby systematyczna praca i zaangażowanie przyniosły kolejne sukcesy.