Grudzień pełen wrażeń

Grudzień okazał się dla wolontariuszy z naszej szkoły wspaniałą okazją do czynienia dobra. W mikołajki odwiedzili Przedszkole Terapeutyczne Senso Szkraby w Piaskach i obdarowali każdego przedszkolaka paczką, w której znajdowały się książki, maskotki i zabawki.
6 grudnia rozpoczął się również kolejny kiermasz dla Zuzi, zakończony nieoczekiwanym wynikiem – uzbierana kwota to 6457 zł. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili, należą się serdeczne podziękowania.
Wielką pomoc w organizacji kiermaszu okazała 14 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska działająca w Gostyniu. Przeprowadziła ona zbiórkę przedmiotów, które wzbogaciły nasze stoiska. Dziękujemy harcerzom z Gostynia i liczymy na dalszą współpracę.
Wolontariusze nie zapomnieli o pacjentach w Marysinie. Dla nich przygotowali własnoręcznie zrobione kartki świąteczne z życzeniami.
Cały czas działała pomoc w nauce w ramach pomocy koleżeńskiej.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2021/2022 2021_2022 Grudzień pełen wrażeń