Font Size

Cpanel

„Gutek, czyli o Zbigniewie Gutkowskim słów kilka”

 

 

7 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs dla uczniów klas 3. Sympatycy książek- i nie tylko- mogli spróbować swoich sił w zmaganiach polonistycznych. Uczniowie musieli wykazać się m.in. umiejętnością cichego czytania ze zrozumieniem, znajomością alfabetu, cyfr rzymskich i odpowiadających im nazw miesięcy.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział ponad 30 uczestników, poziom był bardzo wysoki, a sześcioro uczniów zdobyło maksymalną liczbę punktów. Konieczne było więc zorganizowanie dogrywki, która wyłoniła zwycięzców:
1 miejsce- Gabriela Markowska
2 miejsce- Izabela Borońska
3 miejsce- Lilianna Kulczak
Wyróżniono: Aleksandrę Adamską, Antoniego Jakuszka oraz Julię Kostysiak.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach!

 

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2021/2022 2021_2022 „Gutek, czyli o Zbigniewie Gutkowskim słów kilka”