1. |
Karkos Jolanta
|
dyrektor, język niemiecki
|
2. |
Gałczyńska Anna |
wicedyrektor, fizyka
|
3. |
Adamska Lidia |
język niemiecki, wychowawca kl. 7a |
4. |
Andrzejczak Paulina |
matematyka, wychowawca kl. 7b |
5. |
Bałaga Elżbieta |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2c |
6. |
Banaszak Renata |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1c |
7. |
Damazyniak Jacek |
historia, muzyka |
8. |
Dolata Dariusz |
wychowanie fizyczne, geografia
|
9. |
Dolatowska Krystyna |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3c |
10. |
Działdowska Anna |
język polski, wychowawca kl. 6c |
11. |
Jankowiak Agnieszka |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a |
12. |
Jankowiak Dominik |
język angielski, wychowawca kl. 8a |
13. |
Jankowiak Lena |
edukacja wczesnoszkolna
|
14. |
Karkos Przemysław |
wychowanie fizyczne, biologia |
15. |
Kasprzak Artur
|
informatyka |
16. |
Klapkarek Magdalena |
język angielski, wychowawca kl. 5c |
17. |
Konieczna Justyna |
język polski, wychowawca kl. 5b |
18. |
Konieczny Marcin |
informatyka |
19. |
Kopaszewska Anna |
wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 4a
|
20. |
Kordus Hanna |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a |
21. |
Kordus-Larska Ewelina |
matematyka, informatyka, wychowawca kl. 6b |
22. |
Kramarczyk Magdalena |
język polski, wychowawca kl. 5a |
23. |
Kuflińska Halina |
edukacja wczesnoszkolna, wdż, wychowawca kl. 2b |
24. |
Łagoda Izabela |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1b |
25. |
Majda Dawid |
religia |
26. |
Małecka Irmina |
muzyka, plastyka
|
27. |
Marciniak Romualda |
religia
|
28. |
Nawrot Hanna |
technika, matematyka, wychowawca kl. 6a |
29. |
Niedziela Agnieszka |
matematyka, wychowawca kl. 8d
|
30. |
Niedziela-Radio Anna |
świetlica |
31. |
Olejniczak Dorota |
fizyka, chemia |
32. |
Pelc Paulina |
język polski, wychowawca kl. 4b |
33.
|
Powicka Hanna |
|
34. |
Puślecki Łukasz |
historia, wos
|
35. |
Rogasik Karolina |
język angielski, wychowawca kl. 7c |
36. |
Skrzypek Jolanta |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3b |
37. |
Sroka Renata |
język angielski, wychowawca kl. 8b |
38. |
Stefaniak Zuzanna
|
wychowawca oddziału przedszkolnego 0c
|
39. |
Szymańska Anna |
wychowawca oddziału przedszkolnego 0a
|
40. |
Talarczak Magdalena |
wychowanie fizyczne |
41. |
Twardowska Anna |
doradztwo zawodowe, biblioteka |
42. |
Wenderska Elżbieta |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a |
43. |
Wierzchowski Tomasz |
wychowanie fizyczne, edb |
44. |
Witczak Danuta |
pedagog |
45. |
Ziemlińska Wioletta |
wychowawca oddziału przedszkolnego 0b
|
46.
|
Żołędziowski Andrzej
|
biologia |