VII Otwarty Turniej Karate Szlakiem Templariuszy Koźmin Wielkopolski 2019

Sobota 6 kwietnia zgromadziła w Koźminie 237 zawodników z 21 klubów z Wielkopolski i województw ościennych. Sportowe zmagania w karate, pomimo młodego wieku sportowców, pokazywały zaciętość i powagę rywalizacji o trofea. Karatecy UKS SHODAN PIASKI kolejny raz pokazali, że się liczą w walkach o medale. W kata drużynowym 9 lat i młodsze mieliśmy siostrzany pojedynek w finale drużyn. Spośród 12 teamów do finału dotarły – wygrywając swe połówki - Natasza Adamska z Zuzanną Szymańską/ Piaski/ i koleżanką Martą oraz Aleksandra Adamska z kol. Nadią i Mają. Pierwszy raz naszym zawodniczkom udało się wywalczyć złoty i srebrny medal w tej samej konkurencji.
W najliczniejszej konkurencji kata 8/9 lat dziewcząt (25 startujących) rywalizowały Zuzanna i Natasza. Zuzanna musiała uznać wyższość przeciwniczki i odpadła w trakcie. Natasza /8 lat/ po wygraniu kilku pojedynków wywalczyła brązowy medal.
W kumite młodziczek + 45 kg brąz wywalcza Maria Jankowiak, która stale się rozwija, choć najczęściej walczy z przeciwniczkami, które dłużej startują w zawodach niż ona trenuje.
Dorobek Shodaniaków z Piasków to 1 złoty, 1 srebrny i 4 brązowe medale. Kolejny start równał się kolejne ,,blachy" Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home O szkole Osiągnięcia 2018/2019 VII Otwarty Turniej Karate Szlakiem Templariuszy Koźmin Wielkopolski 2019