Zdjęcia - Smaczne Poczytajki

Siatkarskie zmagania

29 marca w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery zespoły: SP Poniec, SP nr 5 Gostyń, SP Krobia oraz gospodynie z SP Piaski. Mecze były bardzo emocjonujące i stały na wysokim poziomie. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Nasze reprezentantki walczyły dzielnie, ale musiały zadowolić się trzecim miejscem. Wygrała drużyna z Ponieca, która będzie reprezentowała powiat gostyński na zawodach rejonowych.
Skład drużyny z naszej szkoły:
Zuzanna Antosik, Ewa Goluch, Małgorzata Michalak (K), Maja Hałas, Hanna Matuszak, Wiktoria Stachowiak, Oliwia Wileńska, Aneta Gano, Paulina Waleńska, Maja Witecka

Konkursy zewnętrzne

Zachęcamy do udziału w konkursach

nazwa konkursu link termin zgłaszania uwagi
Konkurs fotograficzny "Ród Mielżyńskich w Wielkopolsce" Regulamin i karta zgłoszeniowa  31. 10. 2021
Konkurs "Najoryginalniejszy dialog między bohaterami utworu G. Zapolskiej Moralność pani Dulskiej"
Regulamin  10. 10. 2021
Konkurs plastyczny "Skąd się bierze prąd" Regulamin 15. 10. 2021
Ogólnopolski Ekologiczny Konkurs Fotograficzny "Żyjmy zdrowo" Regulamin  31. 10. 2021

Wirtualna galeria

Strona w przygotowaniu.

"Talenty" w teorii

Czy moje dziecko jest zdolne?