Trzecie miejsce siatkarek

18 marca 2019 r. w hali sportowej „Zatorze", po zwycięstwie w Mistrzostwach Powiatu, reprezentacja SP Piaski wzięła udział w Ćwierćfinale Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju wystąpiło sześć zespołów, które podzielono na dwie grupy. W grupach grano systemem „każdy z każdym". Nasza drużyna rywalizowała w grupie A z SP 4 Rawicz oraz SP Śmigiel. W pierwszym meczu dziewczęta przegrały 2:0 z faworytem turnieju - drużyną ze Śmigla, w drugim pokonały 2:0 Rawicz, dzięki czemu zajęły drugie miejsce w grupie i awansowały do półfinału imprezy. W półfinale spotkały się z gospodyniami SP 9 Leszno. Po bardzo emocjonującym i wyrównanym meczu przegraliśmy 2:0. W meczu o trzecie miejsce nasze reprezentantki zmobilizowały się i pokonały SP Kaszczor. Turniej stał na wysokim poziomie, a nasze dziewczyny, walcząc z dużym zaangażowaniem o każdy punkt, pokazały charakter.
Skład reprezentacji:
Martyna Naskręt (kapitan), Wiktoria Niedziela, Katarzyna Nowak, Ada Naskręt, Julia Talaga, Julia Nowak, Magdalena Kordus, Krzyżostaniak Dominika, Karen Kaczmarek, Julia Jędrzejczak, Daria Nowak, Marta Wrona.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Osiągnięcia Trzecie miejsce siatkarek