Font Size

Cpanel

TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ

TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DLA CHŁOPCÓW Z GIMNAZJUM

Dnia 21.V.2010r w Zespole Szkół w Piaskach odbył się, Turniej Piłki Koszykowej Chłopców ze szkół gimnazjalnych. Otwarcia turnieju dokonała pani dyrektor Aldona Grzeskowiak-Węglarz, życząc zawodnikom samych celnych rzutów i rywalizacji w duchu fair- play. Udział w turnieju wzięła drużyna z Gimnazjum z Pogorzeli która wywalczyła I miejsce z kompletem zwycięstw, II miejsce przypadło pierwszemu zespołowi z Gimnazjum z Piasków, III drugiemu zespołowi gospodarzy, natomiast na IV pozycji uplasowała się drużyna z Gimnazjum z Szelejewa. Zwycięska drużyna otrzymała puchar ufundowany przez Radnego Powiatu Gostyń p. Krzysztofa Deutscha, pozostałe drużyny także otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Przerwy między meczami umilały widzom i zawodnikom dziewczęta z gimnazjum w Piaskach prezentując swoje umiejętności taneczne.

Głównym organizatorem turnieju był UKS „SATURN” przy Zespole Szkół w Piaskach, oraz nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Wierzchowski.

Gim. Szelejewo- Gim. Pogorzela 5:24

Dodatkowo wyłoniono i nagrodzono najlepszego strzelca turnieju, którym został zawodnik z Gimnazjum Piaski1 Mateusz Nawrocik.