Font Size

Cpanel

VII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

VII Mikołajkowy Turniej SP o Puchar Wójta Gminy Piaski Zenona Normana 13.XII.2010r

Dnia 13.XII.2010r w hali sportowej przy Zespole Szkół w Piaskach, odbył się

VII Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych

o Puchar Wójta Gminy Piaski p. Zenona Normana.

W turnieju zagrały reprezentacje szkół z Bodzewa, Pogorzeli, Szelejewa i gospodarze z Piasków.
Po rozlosowaniu przez kapitanów drużyn kolejności spotkań, turniej odbywał się systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały 2x7 minut i były przeprowadzone zgodnie regulaminem XII WIMS oraz przepisami PZPN.

W tym roku zdecydowanym faworytem byli gospodarze, którzy nie zawiedli swoich kibiców i wygrali turniej. Na drugim miejscu turniej zakończyła drużyna z Pogorzeli, na trzecim z Bodzewa, na czwartym z Szelejewa.
Wyłoniono także najlepszego strzelca zawodów którym okazał się Błażej Danielczak z Pisków z 5 bramkami na koncie. Został on nagrodzony statuetką ufundowaną przez Radnego Powiatu Gostyńskiego p. Krzysztofa Deutscha.

W przerwach między meczami występowały dziewczęta ze szkoły podstawowej, prezentując układy taneczne .
Organizatorem turnieju był UKS „SATURN” współfinansowany przez Gminę Piaski oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Tomasz Wierzchowski.
Dodatkową niespodziankę uczestnikom turnieju wraz z opiekunami zrobił Radny Powiatu Gostyńskiego p.Krzysztof Nawrocik , który wręczył drużynom bony do wykorzystania w pizzerii „Capri” w Piaskach .
UKS „SATURN” serdecznie dziękuję wszystkim którzy wsparli turniej.