VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

VIII Mikołajkowy Turniej SP 08.XII.2011r

Dnia 8.XII.2011r w hali sportowej przy Zespole Szkół w Piaskach,
odbył się VII Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych
o Puchar Wójta Gminy Piaski p. Zenona Normana.

W turnieju udział brała drużyna z Pogorzeli która zajęła III miejsce, zespół z Szelejewa który uplasował się na II miejscu, natomiast I miejsce zajęła drużyna gospodarzy z Piasków.
Skład zespołu piaskowskiego to :  Gerard Larski, Tomasz Trąbała, Tobiasz Szymczak, Błażej Danielczak, Piotr Majchrzak, Hubert Szymczak, Patryk Kaczmarek, Mariusz Wiktor, Daniel Stanisławski, Dawid Wojciechowski który został królem strzelców turnieju. Został on nagrodzony statuetką ufundowaną przez Radnego Powiatu Gostyńskiego p. Krzysztofa Deutscha.

W przerwach między meczami występowały dziewczęta ze szkoły podstawowej, prezentując układy taneczne .
Organizatorem turnieju był UKS „SATURN” współfinansowany przez Gminę Piaski oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Tomasz Wierzchowski.
Dodatkową niespodziankę uczestnikom turnieju wraz z opiekunami zrobił Radny Powiatu Gostyńskiego p.Krzysztof Nawrocik , który wręczył drużynom bony do wykorzystania w pizzerii „Capri” w Piaskach .
UKS „SATURN” serdecznie dziękuję wszystkim którzy wsparli turniej.
Wyniki spotkań
Piaski 8: 0 Szelejewo
Piaski 9: 2 Pogorzela
Szelejewo 3: 0 Pogorzela.

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ