7 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Piaskach odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piaski Wiesława Glapki. W rozgrywkach wzięły udział szkoły z Bodzewa, Szelejewa, Pogorzeli oraz gospodarze z Piasków. Po uroczystym otwarciu turnieju przez panią dyrektor Danutę Piasecką kapitanowie zespołów rozlosowali kolejność spotkań. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym". Po dziesięciu meczach i wyrównanej grze zwycięzcą turnieju została się drużyna z Piasków. Kolejne miejsca zajęli: Pogorzela, Bodzewo i Szelejewo. Między meczami swoje popisy taneczne zaprezentowały dziewczęta ze szkoły podstawowej. Najlepsza drużyna, oprócz pucharu Wójta Gminy Piaski, otrzymała nagrodę w postaci piłki, którą ufundował Radny Gminy Piaski p. Dariusz Naskręt. Spotkania były niezwykle emocjonujące i zacięte. Odbywały się zgodnie z zasadą fair-play, dlatego też Radny Powiatowy p. Zenon Norman ufundował nagrodę dla drużyny, która zagrała zgodnie z zasadami i zanotowała na swoim koncie najmniejszą ilość fauli. Był to zespół z Szelejewa. Następnie przyszedł czas na nagrody i wyróżnienia indywidualne. Zawodnicy w czasie turnieju walczyli o tytuł najlepszego strzelca i bramkarza. Statuetki dla nich ufundował Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego p. Krzysztof Deutsch. Tytuł strzelca z ilością 9 bramek zdobył Oskar Kordus z Piasków. Natomiast najlepszym bramkarzem, wybranym decyzją opiekunów drużyn, został golkiper z Bodzewa - Igor Solecki. Wśród zaproszonych gości był także Przewodniczący Komisji Oświaty p. Konrad Szafranek, który ufundował kolejną nagrodę indywidualną dla najlepszego piłkarza turnieju - został nim Adrian Figielek z Pogorzeli. Po raz kolejny słodkie upominki oraz różne gadżety dla wszystkich piłkarzy wręczyła p. Marlena Nowacka – Przewodnicząca Rady Rodziców.
Drużyna z Piasków zagrała w składzie: Oskar Kordus, Kacper Dominiak, Nicolas Dopierała, Marta Wrona, Damian Katarzyński, Oskar Wileński, Mateusz Walkowiak, Michał Szwałek, Norbert Mazurek, Dawid Wojtkowiak, Karol Jankowiak i Filip Mikstacki.

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia XIV Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Piaski