Poznajemy zawody w świetlicy

Dzieci podczas zajęć świetlicowych mają okazję w każdym miesiącu zapoznać się z nowym zawodem. Wczoraj (12.03) wraz z wychowawcami świetlicy poszliśmy do szkolnego warsztatu. Dzieci pod okiem pana Grzegorza Kaczmarka zostały wprowadzone w świat maszyn i narzędzi „złotej rączki”. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się każda półeczka, każde narzędzie pokazywane przez pana Grzegorza. Dzieci miały okazję doświadczyć nowych rzeczy: „,mądrym drzewkiem” sprawdzić poziom, spojrzeć przez maskę spawalniczą, dotknąć kombinerek, sprawdzić różnorakie śrubokręty itp.

Dzieci zadawały wiele pytań. Ta wizyta wzbudziła w nich wielkie zainteresowanie światem majsterkowicza, jednak niektóre narzędzia, ze względów bezpieczeństwa, dzieci oglądały z bezpiecznej odległości.

Serdecznie dziękujemy panu Grzegorzowi za zaangażowanie i pokazanie nam szkolnego warsztatu ukrytego w piwnicach szkoły.

Jesteś tutaj: Home 2014_2015 Poznajemy zawody w świetlicy