Sukcesy lekkoatletów

Dużym sukcesem zakończył się start uczniów naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. W tym roku Zespół Szkół w Piaskach reprezentowało 35 zawodników. W licznie obsadzonych biegach nasi uczniowie wywalczyli 10 miejsc premiowanych awansem do finału wojewódzkiego. W kategorii dziewcząt klas IV i VI SP pierwsze cztery miejsca wywalczyły: Martyna Naskręt, Patrycja Bielecka, Ada Naskręt i Karolina Bielecka. W kategorii dziewcząt klas VI Julia Naskręt była druga, a Małgorzata Zbieralska szósta. Wśród chłopców SP w kategorii klas IV-V Marcin Dolatowski ukończył bieg na 2 pozycji. W klasach VI Mikołaj Frankiewicz zajął 2. miejsce, a Bartosz Dopierała był czwarty. W kategorii gimnazjum w klasach II zwyciężył Hubert Szymczak, w klasach III Małgorzata Nowacka zajęła 2. miejsce.

Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Sukcesy lekkoatletów-1

Jesteś tutaj: Home 2014_2015 Sukcesy lekkoatletów