Font Size

Cpanel

Eko – festyn

1 maja br. po raz kolejny wielu z nas uczestniczyło w Eko – festynie, który odbył się na Świętej Górze. Tegorocznej imprezie przyświecało hasło „Święty uśmiechnięty", nawiązujące do postaci św. Filipa Neri.
Jak każdego roku na uczestników festynu czekało mnóstwo atrakcji. Nasza szkoła przygotowała kilka z nich. Zgodnie z tradycją zachęcaliśmy do proekologicznych zachowań poprzez prezentację plakatów o tematyce ekologicznej, zbiórkę zużytych baterii, płyt CD i DVD, telefonów komórkowych itp., a także przeprowadzając Eko – quizy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też nasze stanowiska, na których odbywały się ciekawe zajęcia dla najmłodszych – były kolorowanki, układanie puzzli, malowanie przeróżnych figurek z gipsu, zagadki literackie oraz wystawa przedmiotów z papierowej wikliny.
Podczas festynu mogliśmy też podziwiać uczniów naszej szkoły występujących na scenie – członków Świętogórskiej Orkiestry Dętej oraz młodzieżowych zespołów muzycznych działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Eko – festyn