Font Size

Cpanel

Spotkanie z Adrianną Ciesielską- modelką

4 maja klasę 2b odwiedziła absolwentka naszej szkoły – Adrianna Ciesielska. Obecnie Ada robi karierę w modelingu. Mimo że praca na wybiegu pochłania wiele czasu, nie zrezygnowała z kontynuowania nauki w szkole średniej - jest uczennicą drugiej klasy liceum w Grabonogu. Bardzo dużą wagę przywiązuje do obowiązków szkolnych, gdyż wie, że czas pracy w branży jest określony. Zachęcała tym samym uczniów do nauki języków, które są bardzo przydatne.

Adrianna opowiedziała drugoklasistom, o tym, jak rozpoczęła się jej przygoda z modelingiem. Wyjaśniła, na czym polega praca modelki oraz co to są castingi. Zwróciła uwagę, że aby odnieść sukces, nie wystarczy tylko ładnie wyglądać na zdjęciach, ale trzeba też ciężko pracować i radzić sobie ze zmęczeniem po dalekich podróżach. Pokazała uczniom swoje profesjonalne zdjęcia. Dziewczynkom udzieliła lekcji nauki chodzenia po wybiegu.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Spotkanie z Adrianną Ciesielską- modelką