Mistrz Tabliczki Mnożenia

05.05.2015 r. w klasie IVa został podsumowany klasowy konkurs o tytuł „Mistrza tabliczki mnożenia". Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, dostarczenie dzieciom możliwości wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi, a przede wszystkim sprawdzenie umiejętności posługiwania się tabliczką mnożenia w zakresie 100.
W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klasy IVa, którzy na lekcjach matematyki w okresie od września 2014 do maja 2015 systematycznie sprawdzali umiejętności posługiwania się tabliczką mnożenia i dzielenia.
Zadania konkursowe były zróżnicowane, a poziom uczestników bardzo wysoki, dlatego pani dyrektor H. Jurkowska – Klupś wręczyła aż dziewięciu uczniom dyplomy i drobne upominki.
Tytuł „Mistrza tabliczki mnożenia" zdobyli:
Paweł Grzegorzewski,
Natalia Karkos,
Kornel Olejniczak,
Kacper Polaszyk
Adrianna Witecka.

Pozostali nagrodzeni uczniowie uplasowali się na następujących pozycjach:
II miejsce - Patryk Frankiewicz
III miejsce - Krzysztof Kowalik, Dominik Pietrzyk, Inga Zaremba.

Warto dodać, że wszyscy uczniowie klasy IVa otrzymali zestawy przyrządów geometrycznych.
Gratulujemy uczniom klasy IVa, bo każdy z uczestników tego konkursu odniósł sukces matematyczny, szlifując z pozytywnym skutkiem znajomość tabliczki mnożenia.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach matematycznych.

tabliczka mnozenia-1

Jesteś tutaj: Home 2014_2015 Mistrz Tabliczki Mnożenia