Spotkanie z panią Marleną Nowacką

29 maja klasa 2c miała zaszczyt spotkać się z panią Marleną Nowacką, która od wielu lat biega. Pani Marlena opowiedziała dzieciom o tym, jak rozpoczęła się jej przygoda z bieganiem, na czym polega i co jej daje uprawianie sportu. Pokazała także różnorodne, profesjonalne części garderoby biegacza oraz jego niezbędny ekwipunek. Udzieliła drugoklasistom kilku cennych wskazówek dotyczących ich startu w XXXII Ogólnopolskim Biegu im. bł. Edmunda Bojanowskiego. Pani Nowacka zachęcała do aktywnego uprawiania sportu, twierdząc, że wysiłek fizyczny to najlepsza forma utrzymania świetnej kondycji fizycznej - „W zdrowym ciele-zdrowy duch". Na zakończenie spotkania uczniowie klasy 2c życzyli pani Nowackiej zajęcia I miejsca w w/w biegu i podziękowali za przybycie do naszej szkoły.

Jesteś tutaj: Home 2014_2015 Spotkanie z panią Marleną Nowacką