Wybory do nowej Rady Samorządu Uczniowskiego.

19 czerwca odbyły się wybory do nowej Rady Samorządu Uczniowskiego. Wzięło w nich udział 151 uczniów ze 189 uprawnionych do głosowania z klas VI szkoły podstawowej, I i II gimnazjum, czyli frekwencja wyborcza w naszej szkole wyniosła 79,9%. Z 28 kandydatów do nowej Rady Samorządu Uczniowskiego weszło 13 uczniów, którzy otrzymali największą liczbę punktów. Spośród siebie wybrali oni przewodniczącą, którą została Weronika Nawrocka i jej dwóch zastępców: Wiktora Maćkowiaka i Darię Eisop. Pozostali członkowie: Jolanta Henzel, Jesica Szuba, Eliza Hałas, Patrycja Niewrzędowska, Angelika Antosik, Anna Stachowiak, Michał Grabowski, Emil Fechner, Oskar Marciniak i Mikołaj Frankiewicz będą działać w sekcji kulturalnej, dekoracyjnej i multimedialnej. Wybrano również nowy poczet sztandarowy w składzie: Karolina Nowacka, Klaudia Matuszewska i Maciej Przybysz.
Gratulujemy wszystkim nowym członkom Rady Samorządu Uczniowskiego i życzymy owocnej pracy!

Jesteś tutaj: Home 2014_2015 Wybory do nowej Rady Samorządu Uczniowskiego.