Zakończenie roku szkolnego.

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Po okresie wytężonej pracy i nauki nadeszły oczekiwane wakacje.
W piątek 26 czerwca uczniowie odświętnie ubrani, spotkali się na uroczystych apelach, by odebrać świadectwa, nagrody, dyplomy. Podziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie, którzy osiągnęli celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, na 100% napisali poszczególne części egzaminu gimnazjalnego, a uczniowie klas 6 sprawdzianu, reprezentowali szkołę i odnosili sukcesy w licznych konkursach i zawodach sportowych. Wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 6,0. Zaproszeni goście i rodzice mieli sposobność zobaczyć program artystyczny przygotowany przez absolwentów.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Zakończenie roku szkolnego.