"Mój przyjaciel kot"

W związku z obchodzonym 17 lutego Dniem Kota, MSU ogłosił konkurs plastyczny dla klas I SP pt. „Mój przyjaciel kot". Wystawę dzieł można było podziwiać w dniach od 17 do 25 lutego na korytarzu szkolnym. Spośród 38 zgromadzonych prac uczniowie klas II i III wybrali 3, ich zdaniem najpiękniejsze. W drodze tajnego głosowania największą liczbę głosów i tym samym I miejsce otrzymał złoty kot wykonany przez Klaudię Jasińską z klasy Ib, II miejsce zajęła praca Hanny Szymańskiej z Ic, a III miejsce obrazek przedstawiający bajkowego kota Toma, wykonany przez Marcela Szymańskiego z klasy Ia. Zwycięzcy zostali nagrodzeni i uhonorowani dyplomami przez panią dyrektor.
W tym samym dniu wręczono również nagrody i dyplomy uczennicom klas III, które pokonały swoich
6 rywali w turnieju „Jeden z dziewięciu" Trzecioklasistki wykazały się dużą wiedzą na temat życia i działalności Mikołaja Kopernika. Nagrody otrzymały: Zofia Andrzejczak z 3a, Amelia Szafraniak z klasy 3c i Maria Marcinkowska z klasy 3b.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 "Mój przyjaciel kot"